کرم آبرسان قوی آکوا آگرادو اسپانیا

كد كالا: agrado0022
قیمت: 45,000 تومان

کرم مرطوب کننده و ابرسان قوی آکوا ساخت کشور اسپانیا دارای مجوز بهداشتی 6980892087899072 می باشد. این محصول غنی شده از شی باتر(کره کاریته)، ویتامین E , B5 می باشد. کرم ابرسان آکوا آگرادو مختص پوست های حساس بوده و با ترکیبات ملایم از حساسیت های پوستی

امتياز اين محصول
0 امتياز

کرم مرطوب کننده و ابرسان قوی آکوا ساخت کشور اسپانیا دارای مجوز بهداشتی 6980892087899072 می باشد. این محصول غنی شده از شی باتر(کره کاریته)، ویتامین E , B5 می باشد. کرم ابرسان آکوا آگرادو مختص پوست های حساس بوده و با ترکیبات ملایم از حساسیت های پوستی همچون خارش، قرمزی و جوش پوستی جلوگیری نموده و بخاطر داشتن شی باتر، ویتامین E , B5 باعث آبرسانی عمقی به لایه های پوستی می گردد.

این محصول بعلت آبرسانی عمقی به لایه های پوستی باعث درمان چین و چروک های سطحی تا متوسط می شود و از ایجاد چروک های جدید جلوگیری کرده و باعث شادابی و لطافت و جوان سازی پوست می گردد.  با کشف راز زیبایی پوست ملکه نفرتیتی مصر، مردم بیشتری به استفاده از عصاره درخت شی روی آوردند و به خواص جادویی آن پی بردند.راز این زیبایی و شادابی پوست وی، استفاده از شی باتر بود چراکه این گیاه، خاصیت بازسازی پوست، محافظت از آسیب های محیطی از جمله نورخورشید، رطوبت رسانی به پوست و جلوگیری از پیری پوست را دارد.

عصاره شی باتر، غنی از ترکیبات باارزشی است که شامل چربی های اشباع نشده غیرصابونی، اسیدهای چرب ضروری، فیتوسترولها، ویتامین E و D، پروویتامین و النتوین می باشد.

ویتامین B5, E باعث جوانسازی و ترمیم بافت های پوستی می گردد.

» برخی از خواص کرم آبرسان آکوا آگرادو اسپانیا:

– مرطوب کننده و ابرسان عمقی لایه های پوستی
– درمان چین و چروک های سطحی تا متوسط
– جلوگیری از ایجاد چین و چروک های جدید
– درمان سوزش و خارش پوست
– درمان خشکی پوست
– جوان کننده قوی
– شاداب کننده پوست
– دارای مجوز بهداشتی 6980892087899072

نحوه استفاده: هر روز دو مرتبه برروی پوست خشک و تمیز استفاده شود.

برچسب محصول