صابون مغذی روغن زیتون ویکتوریا

كد كالا: vec003
قیمت: 35,000 تومان

صابون زیتون ویکتوریا ساخت سوئد یک صابون گیاهی غنی شده با روغن زیتون است که به آرامی پوست را پاکسازی نموده و آثار مثبت روغن زیتون روی پوست را به ارمغان می آورد. صابون زیتون با رایحه ی معطر می­ تواند به عنوان یک درمان طبیعی برای درمان پوستهای به خشک،

امتياز اين محصول
0 امتياز

صابون زیتون ویکتوریا ساخت سوئد یک صابون گیاهی غنی شده با روغن زیتون است که به آرامی پوست را پاکسازی نموده و آثار مثبت روغن زیتون روی پوست را به ارمغان می آورد. صابون زیتون با رایحه ی معطر می­ تواند به عنوان یک درمان طبیعی برای درمان پوستهای به خشک، خیلی خشک، آسیب دیده، حساس، لک دار، جوش دار و حتی چرب استفاده شود. صابون روغن زیتون به علت دارا بودن ویتامین E سبب حفاظت پوست شما در برابر رادیکال های آزاد می شود و در نتیجه پوست را از پیری زود رس نجات می دهد.

گاهی هر نوع التهاب روی پوست علاوه بر تاثیراتی که روی زیبایی دارد می تواند حسابی هم آزاردهنده شود. استفاده از روغن ویتامین E به دلیل خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی به بهبود التهابات پوستی کمک می کند، در واقع اثرات مرطوب کنندگی آن کمک می کند منافذ پوستی باز بمانند. همچنین از پوسته پوسته شدن پوست های خشک که ممکن است باعث مسدود شدن منافذ پوستی شود جلوگیری می کند.

برخی از خواص فوق العاده صابون زیتون:

- درمان خشکی و خارش پوست
- جلوگیری از پیری زودرس پوست
- سرشار از ویتامین E
- جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست
- مناسب پوست ها خشک، حساس، چرب
- نرم و تقویت کننده قوی پوست
- حاوی روغن غلیظ زیتون
- ساخت سوئد
- دارای مجوز بهداشتی 8275194476952401

نحوه استفاده: صبح و شب میتوانید پوست خود را با این صابون شستشو بدهید

برچسب محصول