اسپری کراتین مایع( درمان وزی مو ) اسپانیا

كد كالا: agrado0015
قیمت: 35,000 تومان

موها ساختمانی دارند که از سه لایه و هزاران سلول تشکیل شده است، اما دلیل وزشدن موها بسیار ساده است. کوتیکول لایه بیرونی است که ریشه مو به نظر میرسد، وقتی مو صاف است این ریشه ها نیز صاف هستند و روی سر آرام قرار گرفته اند،

امتياز اين محصول
0 امتياز

موها ساختمانی دارند که از سه لایه و هزاران سلول تشکیل شده است، اما دلیل وزشدن موها بسیار ساده است. کوتیکول لایه بیرونی است که ریشه مو به نظر میرسد، وقتی مو صاف است این ریشه ها نیز صاف هستند و روی سر آرام قرار گرفته اند، اما وقتی موهای خشک را به شدت شانه یا برس میزنید، موها صاف شده و این ریشه ها بی حالت میشوند.

موهای مجعد معمولا خشک تر هستند و به طور طبیعی رطوبت را از هوای شرجی و مرطوب دریافت میکنند و همین امر باعث وزوزی شدن موها می‌شود. اما زیاد نگران نباشید راههایی برای از بین بردن این وز وجود دارد.استفاده از کراتین باعث می شود موها به ساختار قبلی خود برگشته و در نتیجه موها نرم شده و وزی خود را از دست می دهند.

برای این منظور شرکت آگرادو اسپانیا به تولید اسپری کراتین مایع پرداخته است. این محصول بازسازی و ترمیم مو را عهده دار بوده و علاوه بر حفاظت از موهای آسیب دیده درخشندگی طبیعی را نیز به موهای شما هدیه خواهد کرد. برای حصول نتیجه سریع تر می توانید این اسپری را به همراه شامپو کراتین استفاده کنید.

خواص اسپری کراتین مایع آگرادو :

* از بین بردن صد در صد وزی موها

* درمان وزی موهای رنگ شده

* صاف کننده موهای حالت دار

* درخشان کننده مو

* بازسازی و ترمیم کننده مو

* 200 میل

* دارای مجوز بهداشتی 691201786920987

نحوه استفاده : بعد از حمام بر روی ساقه موها چند پاف زده و به آرامی شانه بزنید.

برچسب محصول