ماسک ورقه ای سفید کننده هالیوود HOLLYWOOD STYLE

كد كالا: holly020
قیمت: 50,000 تومان

ماسک ورقه ای سفید کننده هالیوود HOLLYWOOD STYLE، با ترکیبات کاملا گیاهی سبب پاکسازی صورت از وجود لک و کک و مک می شود. همچنین بعد از یک روز کاری سخت برای شاداب کردن پوست خود می توانید هفته ای دو بار از این ماسک استفاده کنید.

امتياز اين محصول
0 امتياز

ماسک ورقه ای سفید کننده هالیوود HOLLYWOOD STYLE، ترکیبات گیاهی چون توت سفید، شیرین بیان و آربیوتین باعث روشن شدن و سفید شدن قسمت های تیره ی پوست می شود و مشکل بی رنگ و رویی صورت را از طریق ساختن رنگدانه های جدید رفع می کند.

فواید توت سفید :  سرشار از املاح معدنی ،تانن ، ویتامین های A و C که سبب شادابی و لطافت پوست می شود.

فواید شیرین بیان : از عصاره گیاه شیرین بیان برای درمان لک‌ های پوست استفاده می ‌شود، تحقیقات در این زمینه، نتایج رضایت ‌بخشی را ارایه داده است و می ‌توان از مزایای طبیعی این گیاه پرفایده بهره برد.

شاید بهتر باشد این ‌طور بگویم که بی ‌خطرترین عامل روشن‌ کننده رنگدانه که دارای کمترین ملانوم است، عصاره شیرین ‌بیان است که در ترکیبات زیبایی به عنوان شفاف ‌کننده ی پوست به کار می‌ رود و می ‌تواند در ترکیبات کرم‌ های آرایشی صورت به کار رود. به علاوه عصاره شیرین‌ بیان از لحاظ تئوری به عنوان یک مشتق ضدالتهاب موضعی مطرح است که می ‌تواند در کاهش قرمزی پوست و تیرگی پس از التهاب، کاربرد داشته باشد.

آربیوتین چیست ؟ آربوتین که یک گلیکوزید موجود در گیاهان بیربری BEARBERRY، شیرین بیان و توت هست که روشن کننده‌ی طبیعی پوست می‌باشد. آربوتین فعالیتهای تیروزیناز، یعنی آنزیم درگیر در سنتز ملانین را خنثی کرده، بطوریکه در جهت روشن ساختن نواحی تیره‌ی پوست عمل می‌کند.

http://d20.ir/14/Images/688/Large/HOLLYWOOD-STYLE-WHITENING-PEEL-OF-MASK-(2).jpg

موارد کاربرد ماسک سفید کننده هالیوود :


  • سفید کننده فوری پوست

  • مکمل کرم های ضد لک

  • کاملا گیاهی

  • شاداب کننده و ساخت رنگدانه های جدید

  • مجور بهداشتی 1163936452249276

طریقه مصرف : 
یک لایه روی صورت تمیز به غیر از نواحی اطراف چشم، لب ها و خط رویش مو بمالید. پس از اینکه کاملا خشک شد، از روی صورت بردارید و با اب و صابون شستشو دهید.




شرکت سازنده : HOLLYWOOD STYLE

برچسب محصول