کرم ضد آفتاب رنگی و بی رنگ کامان

كد كالا: com02
قیمت: 52,000 تومان

محافظت از پوست در برابر رادیکالهای آزاد بعلت داشتن مواد موثر گیاهی,ضد چروک و ضدپیری پوست,8257175792594056مجوز بهداشتی

امتياز اين محصول
0 امتياز

کرم ضد آفتاب رنگی/بی رنگ کامان COME’ON محصول کشور سویس با بالاترین استاندارد SPF و PA پوست شما را بطور کامل پوشش می دهد. این کرم ضدآفتاب نه تنها با وجود مواد موثر گیاهی از آسیب رسانی اشعه آفتاب به پوست جلوگیری می کند، بلکه همزمان پوست شما را تغذیه کرده و از آن در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. این ضد آفتاب بصورت بی رنگی و رنگی(بژ طبیعی و بژ روشن) باعث حفاظت پوست از اشعه های آفتاب می شود.

اشعه UVA آفتاب عمیقا در پوست نفوذ کرده و باعث تضعیف بافت پوست شده و در طولانی مدت منجر به بروز سرطان پوست می گردد. استاندارد PA در واقع میزان حفاظت ضدآفتاب را در برابر UAV را افزایش می دهد. کرم ضد آفتاب کامان با دارا بودن استاندارد +++PA بالاترین میزان محفاظت از پوست شما در برابر UVA آفتاب می باشد.

اشعه UVB آفتاب در سطح پوست نفوذ کرده و باعث ایجاد آفتاب سوختگی و لک می شود. استاندارد +SPF تعیین کننده میزان محافظت از پوست در برابر UVB آفتاب تضمین می کند. قبل از قرار گرفتن در برابر آفتاب بطور کامل صورت خود را با استفاده از کرم ضدآفتاب کامان پوشش دهید.

این ضد آفتاب، در سه رنگ می باشد:

1- ضد آفتاب بی رنگ: محافظت کامل در برابر اشعه های UVA/UVB مناسب برای افرادی که هیچ پوششی بجز ضدآفتابی نمیخواهند. بیشتر آقایان از این نوع ضدآفتاب ها استفاده می کنند.

2- ضدآفتاب رنگ بژ روشن: محافظت کامل در برابر اشعه های UVA/UVB مناسب برای افرادی که پوستی روشن دارند.

3- ضدآفتاب به رنگ بژ طبیعی: محافظت کامل در برابر اشعه های UVA/UVB مناسب برای افرادی با پوست طبیعی و گندمگون.
8257175792594056مجوز بهداشتی

برچسب محصول