کرم دست و ناخن روغن آرگان Agrado

كد كالا: ag13
قیمت: 35,000 تومان

کرم دست و ناخن روغن آرگان Agrado برای درمان شکنندگی و براق کردن ناخن ها، درمان چروک، جوانسازی دست و ناخن پرداخته است . استفاده مداوم از محصولات دارای روغن آرگان ، باعث تنظیم ترشح چربی پوست می گردد .

امتياز اين محصول
0 امتياز

بافت ناخن برخلاف تصور مردم از نوعی پروتئین، انواع اسیدهای آمینه و کمی آهن تشکیل شده است و شکنندگی ناخن یا وجود لک روی آن به دلیل کمبود کلسیم بدن نیست . هنگامی که به دلایلی مانند رژیم غذایی یا تغذیه نامناسب مقدار ورود پروتئین به بدن فرد کاهش یابد، ناخن‌ها شکننده می‌شود.روغن آرگان که به آن طلای مایع هم می گویند ، یک فرآورده طبیعی است که از هسته میوه درخت آرگان به دست می آید . درخت ارگان ، بومی کشور مراکش است . روغن آرگان سرشار از مواد مغذی مفیدی از جمله اسیدهای چرب و ویتامین E است . روغن آرگان علاوه بر اینکه باعث رطوبت رسانی و آبرسانی پوست  می شود سبب پیشگیری از چروک ،اگزما و خشکی آن می شود .
داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی ، روغن آرگان را به یک ماده ضد پیری پوست تبدیل کرده است . این روغن ، خاصیت ارتجاعی پوست را بازیابی می کند و آن را صاف تر ، نرم تر و جوان تر می سازد .شرکت آگارادو اسپانیا با بهره گیری از پیشرفته ترین متد دنیا ، به تولید کرم دست و ناخن روغن آرگان Agrado برای درمان شکنندگی و براق کردن ناخن ها، درمان چروک، جوانسازی دست و ناخن پرداخته است . استفاده مداوم از محصولات دارای روغن آرگان ، باعث تنظیم ترشح چربی پوست می گردد .

http://d20.ir/14/Images/688/Large/c-CREMA-CORPORAL-NUTRITIVA-ARGAN-AGRADO.jpg

خواص کرم دست و ناخن روغن آرگان Agrado:


  • درمان شکنندگی ناخن

  • درمان اگزما و خشکی پوست

  • درمان و جلوگیری از چروک

  • براق کننده دست و ناخن

  • ابرسانی و رطوبت رسانی پوست و ناخن

  • 300 میل

  • دارای مجوز بهداشتی: 8257175792594056کشور سازنده : اسپانیا
شرکت سازنده : Agrado
محتویات : روغن آرگان که حاوی ویتامین E , A است
حجم : 300ml

برچسب محصول