کرم چین و چروک صورت Q10 آگرادو Agrado

كد كالا: ag11
قیمت: 50,000 تومان

کرم چین و چروک صورت Q10 آگرادو Agrado، به علت داشتن کره درخت روغن قلم ، هیدراتاسیون ( رطوبت ) پوست را حفظ کرده و در نتیجه باعث درخشان و صافی پوست می شود و به علت وجود آنتی اکسیدان و ویتامین E در جلوگیری از ایجاد و درمان چروک موثر است.

امتياز اين محصول
0 امتياز

در ایجاد چروک صورت علتهای گوناگونی وجود دارد.مسئول نگه داشتن قوام پوست کلاژن داخل درمی میباشد; حال به هر علتی در روند کلاژن سازی اختلالی بوجود آید می تواند باعث چروک پوست گردد. با افزایش سن کلاژن سازی دچار وقفه میگردد و افراد با سنین بالا پوستی افتاده دارند.

علاوه بر کمبود کلاژن ، استرس، فشار عصبی، سیگار و … نیز سبب چروک زودرس و پیری می شود .برای به تعویق انداختن روند پیری و جلوگیری از چروک ، کشور اسپانیا با بهره گیری از تکنولوژی روز ، به تولید کرم چین و چروک صورت Q10 آگرادو Agrado پرداخته است ، علاوه بر این ، کرم به علت داشتن کره درخت روغن قلم ، هیدراتاسیون ( رطوبت ) پوست را حفظ کرده و در نتیجه باعث درخشان شدن و صافی پوست می شود . همچنین کرم به علت آنتی اکسیدان و وجود ویتامین E در جلوگیری از ایجاد چروک و همچنین درمان خطوط چین و چروک بسیار موثر است .

این کرم به علت وجود کلاژن بالا ، لایه های پوستی را در برابر عوامل محیطی حفظ می کند و با دارا بودن ضد آفتاب با SPF 15 پوست را در برابر رادیکال های آزاد محافظت کرده و در نتیجه قوام و زیبایی پوست باقی می ماند .

کوانزیم Q10 با اثر آنتی اکسیدانی بالای خود، رادیکالهای آزاد(عامل اصلی شروع فرایند پیری وتخریب سلولی و ایجاد سرطان) را بی اثر می نماید و پوست را تحریک به تولید کلاژن و الاستین می نماید.رادیکالهای آزاد ، ترکیباتی می باشند که در اثر سوخت و ساز بدن و آلودگی هوا ایجاد گردیده و به هسته سلول حمله می نمایند و از تولید کلاژن والاستین جلوگیری نموده و باعث مرگ سلول، ایجاد لکه های پیری و شروع فرایند تخریب سلولی و انواع سرطان می گردد. پوست سالم نیازمند انرژی کافی جهت مبارزه با روند پیری است.به همین دلیل بیشتر شرکتهای تولید کننده مواد بهداشتی در پی بکار گیری محصولاتی با قدرت ضد پیری بالا حاوی کوآنزیم Q10 میباشند .
 

http://d20.ir/14/Images/688/Large/C-Agrado-Anitiarrugas-Q10-(1).jpg

برخی از خواص کرم چین و چروک صورت Q10 آگرادو Agrado:


  • حاوی کلاژن بالا

  • حاوی q10 و کره درخت قلم

  • حاوی ضد آفتاب

  • حاوی ویتامین E

  • درمان و پیشگیری از چین و چروک

  •  به تعویق انداختن روند پیری

  •  دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056کشور سازنده : اسپانیا
شرکت سازنده : Agrado
محتویات : حاوی q10 و کره درخت قلم - ضد آفتاب- ویتامین E

برچسب محصول